padidekimia

padide kimia.co

روتاري ولو ايرلاک (شيردوار) Rotary Valvs
دستگاه بارریز پدیده کیمیا بعنوان روتاری ولو( قفل هوا) در خروجی ها پر مواد، سیلو، سیکلون،بگ فیلترها، و فیلترها و… جهت تخلیه بار و یا مواد .داخل آنها استفاده می شود.
روتاری والو (ایر لاک) و روتاری ایرلاک تجهیزاتی می باشند که به مواد اجازه عبور از یک تجهیز به تجهیز دیگر با فشار هوای متفاوت را داده و مانع از نتقال فشار بین آن دو می گردد. این تجهیزات به تنهایی کاربردی نداشته، لیکن به عنوان عضوی از یک مجموعه و بویژه در سیستم های انتقال مواد، موارد مصرف بسیاری دارند. به علت کاربرد خاص این تجهیزات، والوهای بسیار محکم و موتورهای بسیار قوی از ارکان اصلی آنها به شمار می روند.
در ساخت بدنه دستگاه از چدن ریخته گری GG25  ویا استیل ss304 ویا المینیوم در سه سایز ۶اینج، ۱۰اینچ و ۱۲اینچ،  بنا به سفارش مشتری تولید می شود.
فاصله هوایی (Gap) بین روتور و سیلندر، زیر ۰.۱ میلی مت  و بالاتر از ۰.۵ میلی متر است، تا ضمن ایجاد حالت قفل هوا (air Lock) ، حرکت روان روتور را نیز داشته باشیم و از قفل شدن روتوردر سیلندر،با تعبیر دما دستگاه  اجتناب شود.
روتور روی بلبرینگهای دائم کار ( بدون نیاز به روانکاری ) و نگهداری کار می کند.
فلنچ های دستگاه در یک سمت گرد و سمت دیگر مربعی شکل طراحی شده است، که این امر باعث سهولت در نصب می شود، و محدودیت های نصب را ندارد.
دستگاه روتاری ولو با دستگاه رنگ پاش الکترواستاتیک رنگ آمیزی  و در دمای ۲۵۰ درجه پخت می شود.
با استفاده از اين دستگاه اپراتور می تواند،ميزان بار خروجي مخازن خود را مديريت کند.
محصول ما ٪۱۰۰ ایرانی، و دارای یکسال ضمانت و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد.
انواع اين شيرها به نام هاي بار ريز ايرلاک، شيرهاي ايرلاک مقطع انتقال مواد، بار ريز انتقال مواد، شيرکنترل انتقال مواد، شير ايرلاک انتقال مواد،بارریز سیلو،بارریز آرد، بارریز گندم ، هشت پر ،بارریز سیمان،شیر دوار نيز ناميده مي شوند.
روتاری ولو ها در صنایع مختلف کاربرد دارند از جمله در صنایع،غذایی،دارویی،خوراک دام، پلاستیک، معادن، کشاورزی

 

padidehkimiapadidehkimiapadidehkimiapadidehkimia