padidekimia

padide kimia.co

قانون جذب ، آيا شما هنوز ….؟

قانون جذب و هيپنوتيزم ، هيپنوتيزم بيدار - دکتر حريري
آيا تا کنون با کسانيکه با قانون جذب به خواسته هاي خود رسيده اند هم کلام بوده ايد ؟ آيا شما هنوز در جذب آرزوهايتان مشکل داريد؟ چند وقت است آرزوهايتان را در ذهن داريد ولي هنوز به آنها نرسيده ايد ؟

سالهاست هيپنوتيزم را براي رفع انواع اضطراب ها ، افسردگي ها ، بيخوابي ها و بدخوابي ها ، وسواس ها ، فوبيا ( انواع ترسهاي ناشناخته ) ، انواع بيماريهاي جسمي با منشاء عصبي ( بيماريهاي روان تني ) و…. بکار گرفته ام وتاثير آنرا آنان که تجربه نموده اند بخوبي لمس کرده اند وبه موثر بودن آن تاکيد داشته اند. سالها تجربه درمانهاي هيپنوتيزمي به من آموخته است که قدرت ذهني افراد چقدر در از بين بردن بيمايها و معضلات و مشکلات کمک کننده بوده است اما بايد اين قدرت ذهني فرد ، هدايت شود و آموزش ببيند . تعليم ببيند تا بتواند تکنيکهاي هيپنوتيزمي را بفهمد ، درک کند ، قبول کند و اجرا کند . حتي کسانيکه فکر ميکرده اند قدرت تمرکز و توان هيپنوتيزم شدن را ندارند را توانسته ام هدايت و کمک کنم. بيماري هاي گوناگون و معضلات و مشکلات موجود در هر فرد بسته به شدت مشکلشان تعداد جلسات متفاوتي را نياز دارند. در هر جلسه فرد متوجه مي شود که چه نيروي عظيمي داشته ، چه تواناييهاي شگرفي داشته و استفاده نمي کرده است و بلافاصله دست بکار تمريناتي مي شود که من به او آموخته ام و با شگفتي تاثيرات شگرفي در زندگيش ديده است . چه زندگيهايي که نجات يافته و چه موفقيتهايي که حاصل شده است . انواع بيماريها و مشکلات و معضلاتي که با هيپنوتيزم قابل درمان و گره گشا است  . به دانش آموزان و دانشجويان بسياري در تقويت حافظه و پيشرفت تحصيلي و رفع اضطراب امتحان کمک کرده ام و نتايج بسيار شگفت انگيزي ديده اند بحدي که خودشان و والدينشان و دبيرهايشان شگفت زده شده اند .
و اينک :
آيا تا کنون با کسانيکه با قانون جذب به خواسته هاي خود رسيده اند هم کلام بوده ايد ؟ آيا شما هنوز در جذب آرزوهايتان مشکل داريد؟ چند وقت است آرزوهايتان را در ذهن داريد ولي هنوز به آنها نرسيده ايد ؟
آيا مي داني کل زندگي تو تجلي افکاري است که در ذهنت جريان دارند وضمير ناخودآگاه تو ، مکان قدرت خداوند است در وجود تو
بياييد زندگي خود را وقف هدفهاي ارزشمند و موفقيتهاي خلاق و خوشبختي کنيم . پس بخواه که شرط اول خواستن است . به دنيا فرمان بده انچه را که مي خواهي
شرط دوم : باور داشته باش پرواز را ، اوج را . باور داشته باش رسيدن به خواسته ات را
شرط سوم : تجسم کن ، تجسمي قوي وخلاق . آنگونه که با خواسته ات زندگي ميکني . آنگونه که خواسته ات در دستان توست .
به افکارخود انرژي و احساس خوب بده / قانون جذب به جملات کاري ندارد به تصورات کاردارد. ايجاد انديشه و احساس مثبت / قدرت تجسم / احساس مثبت /. آنها که بطور غريزي تجسم قويتري داشته اند توانسته اند خواسته هاي خود را به خوبي تجسم کنند .
اما در ابتدا بايد تلاش کني تا ازشر زباله هاي ذهن خود خلاص شوي ، زباله هاي ذهن همان رنجش ها ، ترسها ، ترديدها ، دودلي ها ، اضطرابها…ست . اين زباله ها روح و روان تو را آغشته مي کند . زدودن و نظافت کردن خانه ذهن آنقدرها دشوار نيست آنها را پودر کنيد و براي هميشه از آنها فاصله بگيريد . آنها زندگي خلاق را از شما دريغ ميکنند اما مقاومت کنيد و به پاکي و رفاه برسيد . به گفته توماس فولر ” قبل از طليعه صبح هوا از هر زمان تاريکتر است ” با پاکي ها به نور و اميد برسيد .  ما انسانها از آن سبب گاه احساس حقارت مي کنيم زيرا شکستني و زود رنج هستيم . اما چرا از تواناييهاي دروني خود براي اوج گرفتن و پرواز بر فراز رنجش هاي بي مقدار و خصومت هاي ديرينه ، رشک و حسادت و حسدهاي بي مقدار استفاده نکنيم در حالي که دنيا ملتمسانه از ما مي خواهد با درک کردن و فهميدن و با عشق و دوستي بزرگ شويم .
شما چگونه مي خواهيد اين احساس خوب و خوشايند و واقعي را بدست آوريد؟ تنها راه رسيدن به اين احساس که به اندازه کافي قوي باشد چيست ؟ چه فني ، چه روشي شما را به اين مقصد مي رساند تا به تجسم آرزوهايتان برسيد ؟ بله … تنها فن و تنها روشي که مي تواند اين تجسم قوي خوشايند و پر احساس را در شما ايجاد کند تکنيکهاي هيپنوتيزمي توسط يک فرد حرفه اي و ماهر است . با تکنيکهاي هيپنوتيزمي اين تجسم فوق العاده را در زماني کوتاه و به سرعت و به ظرافت هرچه تمامتر قدرت فکري لازم براي ايجاد انديشه و احساس مثبت را پيدا کنيد . شما که به قانون جذب عقيده مند هستيد يقينا” به هيپنوتيزم توسط يک فرد حرفه اي و ماهر نيازمنديد. آنان که با قانون جذب آشنايي دارند و به آن عقيده مندند ميدانند که براي جذب آرزوهاي خود سه گام اصلي بايد بردارند ! در گام سوم که اصلي ترين آنهاست ، يعني در تجسم قوي با تکنيکهاي هيپنوتيزمي ميتوانم ياورتان باشم

 

  padidehkimiapadidehkimiapadidehkimiapadidehkimia