padidekimia

padide kimia.co

کنترل جت پالس

برد کنترل جت پالس

زمانی که غبار روی سطح کیسه های به حدی می رسد که جریان هوای عبوری از سیستم کاهش پیدا می کند (به این وضعیت افت فشار گفته می شود)، سیستم تمیز کننده جت پالس فعال می گردد. در این سیستم افت فشار  توسط دیفرانسیل پرشر سوئیچ اندازه گیری و برنامه کنترل کننده فعال می شود ، این سیستم تمیزکننده می تواند همزمان با فعالیت غبارگیر (آنلاین) و یا زمانی که دستگاه غبارگیر فعالیتی ندارد (آفلاین) کار کند.
این کنترلر بگ فیلتر در حالت اتوماتیک و دستی قابل برنامه ریزی می باشد که اپراتور دستگاه به سادگی انتخاب میکند که تمیز کننده درحالت اتوماتیک کار کند و یا دستی.
این دستگاه  طبق تنظیمات انجام شده می تواند با یک روال مشخص فرمان لازم را به شیر های برقی ارسال نماید و همچنین به منظور بالا رفتن راندمان سیستم ، صرفه جویی در هوای مصرفی و  بالا رفتن عمر کیسه ها این امکان فراهم شده است که با اتصال سنسور فشار فقط هنگامی که اختلاف فشار به میزان تعریف شده برسد، سیستم کارخود را آغاز نماید و پس از تمیز شدن کیسه تا فرمان مجدد سنسور فشار جت پالس غیر فعال شود.
در حالت اتوماتیک زمانی که سیستم جت پالس کار خود را به اتمام رساند، دستگاه غبارگیر مجددا فعالیت فیلتراسیون را از سر می گیرد.
در این برد برای هر یک از شیرها یک فیزوز مجزا تعبیه شده که در صورت خراب شدن شیرها اسیبی به کنترل نرسد.
سویچ شیر های برقی با ترانزیستور انجام می شود. که محدودیتی در تعداد سویچ وجود ندارد و تک به تک کانالهای این برد با اوبتی کوبلر ایزوله شده تا در محیط های صنعتی دچار مشکل نشود.
این سیستم قابلیت اتصال به گوشی هوشمند را دارد، به راحتی با یک اپلیکیشن قابل برنامه ریزی می باشد.
شرکت پدیده کیمیا با پشتوانه تجربه و دانش فنی خود توانایی طراحی و تولید تابلوهای کنترل را برای کلیه تجهیزات غبارگیر دارد

جت پالس بگ فیلتر

 

پدیده کیمیا

پدیده کیمیا

پدیده کیمیا

پدیده کیمیا

Pulse jet controller for bag filter
کنترل جت پالس برای فیلتر کیسه
کنترلر بگ فيلتر (جت پالس کنترلر)
کنترل کننده بگ فيلتر (Bag Filter Controller) که به عنوان يک تايمر توالي نيز شناخته مي شود يک واحد الکتريکي پيشرفته است که در درجه اول وظيفه کنترل چرخه هاي تميز کردن کيسه فيلتر را بر عهده دارد.
اين سيستم شامل پالس زماني جهت فرماندهي به شيرها در بازه زماني مشخص است، که داراي سيستم هاي اندازه گيري و کنترل اختلاف فشار در بگ فيلتر مي باشد که فرآيند تميزکاري در صورت لزوم فعال مي گردد.
استفاده از اين سيستم منجر به کاهش هزينه هاي انرژي و افزايش طول عمر کيسه ها مي گردد.
در بگ فيلتر آنلاين و آفلاين ، کيسه ها به صورت رديف ،رديف تميز مي شوند. درکنترل کننده فيلتر کيسه اي، قابل برنامه ريزي به شما کمک مي کند تا بهترين عملکرد را از فيلتر داشته باشيد.
ورودي ها و خروجي هاي کنترل جت پالس را مي توان طبق نياز کاربر پيکربندي کرد.
عملکرد يک بگ فيلتر جداي از معيار طراحي ، کاملاً به عملکرد جت پالس بستگي دارد. در زمان پاکسازي در پالسهاي ميلي ثانيه، منجر به تميز کردن مناسب کيسه ها جلوگيري ازهدر رفتن هواي فشرده مي شود.
مشخصات فني کنترل جت پالس
. زمان خاموش و روشن شدن : 0.1 ثانيه تا 100 ثانيه
. ولتاژ ورودي: 110 ولت / 230 ولت ، 50/60 هرتز يا 24 ولت
خروجي: ترانزيستوري; 9 آمپری AC یا DC 
. کارت هاي ما 2 خروجي 4 خروجي 8 خروجي 12 خروجي و 16 خروجي مي باشد.
. کانال هاي I / O مي توانند پيکربندي يا غيرفعال شوند.
. فيوز مجزا براي هر کانال.
. قابل برنامه ريزي با گوشي و لب تاب
. منبع تغذيه مجزا و قابل تعويض.
 
کنترل جت پالس برای فیلتر کیسه
کنترل جت پالس برای فیلتر کیسه
جت پالس بگ فیلتر
جت پالس بگ فیلتر

برای دریافت اطلاعات تکمیلی دستگاه کافی است ، در پیام رسان واتساپ کلمه (جت پالس) را پیام کنید.ما در اولین فرصت مشخصات دستگاه را برای شما ارسال می کنیم. (شماره واتساپ 09138685585 )

پدیده کیمیا

پدیده کیمیا

پدیده کیمیا

پدیده کیمیا