padidekimia

padide kimia.co

برد کنترل جت پالس

زمانی که غبار روی سطح کیسه های به حدی می رسد که جریان هوای عبوری از سیستم کاهش پیدا می کند (به این وضعیت افت فشار گفته می شود)، سیستم تمیز کننده جت پالس فعال می گردد. در این سیستم افت فشار  توسط دیفرانسیل پرشر سوئیچ اندازه گیری و برنامه کنترل کننده فعال می شود ، این سیستم تمیزکننده می تواند همزمان با فعالیت غبارگیر (آنلاین) و یا زمانی که دستگاه غبارگیر فعالیتی ندارد (آفلاین) کار کند.
این کنترلر بگ فیلتر در حالت اتوماتیک و دستی قابل برنامه ریزی می باشد که اپراتور دستگاه به سادگی انتخاب میکند که تمیز کننده درحالت اتوماتیک کار کند و یا دستی.
این دستگاه  طبق تنظیمات انجام شده می تواند با یک روال مشخص فرمان لازم را به شیر های برقی ارسال نماید و همچنین به منظور بالا رفتن راندمان سیستم ، صرفه جویی در هوای مصرفی و  بالا رفتن عمر کیسه ها این امکان فراهم شده است که با اتصال سنسور فشار فقط هنگامی که اختلاف فشار به میزان تعریف شده برسد، سیستم کارخود را آغاز نماید و پس از تمیز شدن کیسه تا فرمان مجدد سنسور فشار جت پالس غیر فعال شود.
در حالت اتوماتیک زمانی که سیستم جت پالس کار خود را به اتمام رساند، دستگاه غبارگیر مجددا فعالیت فیلتراسیون را از سر می گیرد.
در این برد برای هر یک از شیرها یک فیزوز مجزا تعبیه شده که در صورت خراب شدن شیرها اسیبی به کنترل نرسد.
سویچ شیر های برقی با ترانزیستور انجام می شود. که محدودیتی در تعداد سویچ وجود ندارد و تک به تک کانالهای این برد با اوبتی کوبلر ایزوله شده تا در محیط های صنعتی دچار مشکل نشود.
این سیستم قابلیت اتصال به گوشی هوشمند را دارد، به راحتی با یک اپلیکیشن قابل برنامه ریزی می باشد.
شرکت پدیده کیمیا با پشتوانه تجربه و دانش فنی خود توانایی طراحی و تولید تابلوهای کنترل را برای کلیه تجهیزات غبارگیر دارد

جت پالس بگ فیلتر

 

 

padidehkimiapadidehkimiapadidehkimiapadidehkimia

جت فیلتر،جت پالس،بگ فیلتر،جت پالس

برد بگ فیلتر،کنترلر بگ فیلتر،جت پالس،کنترل جت پالس،برد جت فیلتر،جت پالس بگ فیلتر،کنترلر درایو جت فیلتر،کنترل درایو بگ فیلتر،بگ فیلتر هوشمند،وای فای کنترل بگ فیلتر،اپ کنترل بگ فیلتر،اسمارت کنترل جت پالس

bag filter smart control.wifi jet puls bag filter .jet puls bag filter